ytu-logo
ytu-logo
YTU Startup House Community ile

DEĞİŞİM
BAŞLAMAK
ÜZERE

about-intro about-intro

Neye ihtiyacın olduğunu çok iyi biliyoruz. Senin ihtiyaçlarına göre şekilleniyor, globali yakında takip ederek kendimizi sürekli güncel tutuyoruz. Bilgi ve network sağlayarak fikirlerini ve ürünlerini hayata geçirmene yardımcı oluyoruz.

Mentorlukler, eğitimler ve destek hizmetlerimiz ile girişimini büyütmek ve sürdürmek için gereken tüm araçlara sahip olacaksın.

İhtiyaçlarını belirlediysen programlarımızı incele ve senin için en uygun olanı seç!


01
Community Talks

Elinde sıcak bir kahve, zihninde parlak bir fikir, karşında yıldız bir konuşmacı!

Burada; vizyoner konuşmacılarımız teknoloji, inovasyon ve girişimciliğin bugünü ve geleceğini derinlemesine inceliyor. Ama yalnızca bir dinleyici olduğunu düşünme. Community Talks; fikir alış verişinde bulunmak, son trendleri tartışmak ve girişim yolculuğumuzu paylaşmak için var. Neden mi? Çünkü bizce ezberleri bozacak büyük bir fikir, bir sohbet uzağımızda!

02
Community Reunion

Evet, bu bir takım oyunu ve oyunu kazanmanın tek yolu birlikte büyümek! 

Community Reunion'da yalnızca girişimcilerimiz değil; mentörlerimiz, yatırımcılarımız, YTU Startup House ekibi ve tüm paydaşlarımız bir araya geliyor. Birbirimizin dünyalarına adım atmak, fikirlerimizi güçlendirmek, ihtiyaçlarımız için yardımlaşmak ve eğlenmek için... Neşeli ve üretken bir atmosferde, geleceğin iş birliklerini atmaya hazır mısın?