ytu-logo
ytu-logo
Bootcamp

Üniversite öğrencisi misin? Sınavlardan daha fazlasını istiyorsan, işte sana özel bir fırsat: YTU Startup House Bootcamp programı! 
9 ay boyunca sürükleyici ve eğlenceli bir serüven ile girişimcilik kültürünü benimsemek, kişisel becerilerini geliştirmek ve fikir geliştirme yolculuğunda yanında olmak için harika bir fırsat.


İlk aşamada, iş dünyasında öne çıkmak için ihtiyaç duyduğun bilgileri ve becerileri öğrenmek için çeşitli workshoplar seni bekliyor. Satış stratejileri, finansal yönetim ve liderlik gibi konuları uzmanlarından öğrenerek sürekli gelişeceksin.

 

Bootcamp programı aynı zamanda fikirlerini hayata geçirmen için mükemmel bir destek sunuyor. Fikrini prototipe dönüştürmek, pazarlama stratejileri oluşturmak ve iş planlarını hazırlamak için mentorluk ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanma şansın olacak. Kendi start-up'ını kurma yolculuğunda sürekli destek alacak ve iş dünyasında işine yarayacak bir ağ kuracaksın.

 

YTU Startup House Bootcamp programı, üniversite hayatını sıradanlıktan çıkaracak, heyecan verici etkinliklerle dolu bir yolculuk sunuyor. Sınav stresinin yanında kendi fikirlerini geliştir, yeni beceriler öğren ve iş dünyasında fark yarat. Kendi start-up hayallerine bir adım daha yaklaşmak için bu fırsatı kaçırma!

Takvim

YTU Startup House - Bootcamp

28 Ekim 2023
YAPAY ZEKA DESTEKLİ ASİSTANIMIZ
Yapay zeka destekli asistanımız ile
programlarımızı keşfederek ön başvuruna başla